זה מה שאני עושה ואני אוהב את זה!

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות מהירה של תחום השיווק, השינויים באים לידי ביטוי במגוון ערוצים שיווקיים מהמתחדשים באופן עקבי. במקביל החשיבה הצרכנית משתנה ודורשת ממותגים להתאים את עצמם בכל פעם מחדש. המטרה העיקרית שקהלי היעד יפגשו את המותג שלכם בכל דרך המאפשרת לו חשיפה תוך שמירה על המסרים והערכים שלו. בעזרת חידושים על בסיס קבוע, תוכן רלוונטי וויזואליה מושחת נביא לצמיחת המותג.

נעים מאוד,
יועץ השיווק והאסטרטגיה שלכם. אספר קצת על עצמי ואיך אנחנו יכולים לעבוד יחד. מעל עשור אני פועל בשוק המקומי והגלובלי- מלווה את תחום הלייף סטייל: קולינריה, חברות ורשתות מזון, וכל עולם הלייף סטייל. אני מאמין שבעזרת אסטרטגיה מדויקת, שיווק מותאם, תוכן יצירתי נוכל להגיע ליעדים אותם הצבנו.

המומחיות שלי היא למצוא את הדרכים איך לשווק נכון את המותג שלכם. צברתי את הידע והניסיון שלי ממשרדי פרסום, סושיאל, יחסי ציבור וחברות בהם עבדתי כמנהל שיווק. לאורך השנים למדתי שיטות עבודה ודרכי פעולה תוך כדי עבודה אינטנסיבית ויצירתית עם מותגים שכולם מכירים.
אני מספק בעבודה המשותפת מגוון שירותים מקצועיים שיגרמו למינוף העסק ליעדים חדשים- שיווק, אסטרטגיה, בנייה והטמעת המדיה החברתית, פיתוח עסקי וקונספט, פרוייקטים שיווקים וקראטיביים, יחסי ציבור ועוד.

העבודה היא בשיתוף פעולה מלא, שקיפות מוחלטת והרבה פעולות שנטמיע יחד בארגון ונוציא אותם החוצה. בתחילת התהליך אבצע מחקר ולמידה של המותג שלכם, הנפשות הפועלות וסקירה שיווקית עליכם. תפקידי יהיה לחבר בין כל הגורמים, להביא רעיונות יצירתיים שיגרמו לכולם לדבר עליכם, ללוות פרוייקטים מורכבים וכמובן אתכם בעולם השיווקי שמתפתח בקצב מסחרר. כל אלו יתבטאו בסופו של דבר בהכנסות כספיות, תדמית, מיצוב המותג עכשיו ובעתיד.

יש לי פאשן אדיר ומוטיבציה למה שאני עושה, ידע ואהבה ליזום וליצור, יחד נעבור תהליך שנשיג בו את המטרות שהצבנו בהתחלה. אני תמיד מעמיק, מחפש את הדבר הבא, מתעדכן בחידושים ותהליכים אסטרטגיים שקורים בארץ ובחו”ל ובונה חזון משותף אותו אני מוביל קדימה.

פיתוח ובניית מותגים חדשים

ליווי שיווקי ואסטרטגיה

ייצוג תקשורתי

סטיילינג והפקה

חדשנות וקריאייטיב