ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלי!

"איש שיווק מבריק וכיף לעבוד איתו. מלווה אותנו לאורך כל הדרך, עבדנו איתו על שינוי קונספטואלי של החברה ובניית האסטרטגיה. עידו מלווה אותנו בכל תהליך הצמיחה ופיתוח העסקי. יצירתי מאוד ובעל חוש עסקי."

מירי ואביתר עבודי, בעלי חברת עבודי- כל מה שטעים

"אני עובדת עם עידן מעל 8 שנים, ונהנית מכל רגע. עידן איש מקצוע מהשורה הראשונה, קשוב, מהמובילים שפגשתי בתחום הקולינריה והלייף סטייל. מתווה דרך מהמיתוג ועד השיווק, מלווה ומתעניין לכל אורך הדרך, מקצוען אמיתי."

לילי בן שלום, מסעדנית, דוברת שוק הכרמל, פעילה חברתית ובעלים של ללה.

עשר שנים אנחנו עובדים יחד, איש יחסי ציבור מוביל ורציני בעל רשת ל קשרים רחבה. כל עסק שבניתי הוא ליווה אותו לאורך כל הדרך"

אביעד יצחקי. בעל רשת ביירן מרקט

"מעל עשור אני עובד עם עידן, כל מותג שהוספתי לחברה היה בליווי שלו. ייעץ, הציע הצעות לקראייטיב ובנה פרוייקטים שיווקים נהדרים שהצליחו מאוד. מותג תישבי וכל חברות שאנו מחזיקים מוכרים בכל בית בישראל ועם תשתית שיווקית ותקשורתית חזקה מאוד. אני ממליץ בחום לעבוד עם עידן ספיבק. "

גולן תשבי יינן ומבעלי יקב תשבי

"מקצוען בתחומו, בנינו יחד את הקונספט של העסק החדש שלי 300 ועידן בנה את התוכנית השקה. היינו בכל כלי תקשורת וכולם שמעו עלינו."

מומו גולדזמד, בעלים נחמה וחצי ו300

"אני שמחה להמליץ על עידן. הוא איש קראייטיב מעולה, בעל חשיבה שיווקית ועבדנו יחד על בניית הפרוייקט החדש שלנו 'פוד טרמינל' שגם הושק תקשורתית בהצלחה גדולה. היום הוא מלווה אותי בכל המותגים של הקבוצה. אני ממליצה בחום למי שמעוניין לקדם את עסקיו ולמנף אותם."

ענבר זרוק בעלים רשת זה סושי